Перевезення сільгосптехніки

Перевезення сільгосптехніки — процес трудомісткий, що має на увазі свої нюанси та правила. У техніці потребують і досить великі агрохолдинги, серед замовників і дрібні індивідуальні підприємці.

При цьому попит мають і нові види сільгосптехніки, і ті, які були у використанні комбайни, трактори, сівалки та інші механізми. Перевезення сільгосптехніки, таким чином, допомагає забезпечити всіх бажаючих необхідними механізмами й технікою.

Особливості перевезення сільгосптехніки

При перевезенні сільгосптехніки виникають «підводні камені». Наприклад, ширина нерозбірного обладнання перевищує часом 2,60 м і виступає при транспортуванні на зустрічну смугу руху, створюючи при цьому небезпеку.

Перевезення комбайна тралом, як і транспортування тракторів, наприклад, вимагає великих висот, і продуманості маршруту в об’їзд тунелів і низьких мостів.

Проблему, що склалася перевізники вирішують в службі експлуатації доріг України, отримуючи від них відповідний дозвіл. Необхідно дозвіл і в транспортному відомстві регіону, по дорогах якого буде переміщатися вантаж.

Попри сезонний характер перевезення сільськогосподарської техніки, зустрічаються й індивідуальні випадки, коли виникає необхідність доставити нову сільгосптехніку на стоянки транспортних і агропромислових підприємств.

Варто відзначити що вартість перевезення сільгосптехніки від 600 грн. Подробиці можна подивитися в розділі ціни.

Перевезення сільгосптехніки

Приблизну вартість послуги Ви можете розрахувати за допомогою Калькулятора

Терміново потрібно перевезти сільськогосподарську техніку? Звертайтесь у нашу компанію «Евакуатор-24». Ми здійснимо недорогі, проте висококваліфіковані послуги для юридичних осіб та жителів міста, області. Ми поважаємо клієнта і відповідаємо за своєчасність збереження майна і рівень сервісу. Співпрацювати з нами зручно, приємно і вигідно!

З нами працюють пункти евакуації:

Евакуатор Старокостянтинів, Евакуатор Ярмолинці, Евакуатор Дунаївці, Евакуатор Летичів, Евакуатор Війтівці, Евакуатор Деражня, Евакуатор Гриців, Евакуатор Меджибіж, Евакуатор Красилів, Евакуатор Городок, Евакуатор Сатанів, Евакуатор Ізяслав, Евакуатор Теофіполь, Евакуатор Голосків, Евакуатор Пирогівці, Евакуатор Волочиськ, Евакуатор Полонне, Евакуатор Стара Синява, Евакуатор Білогір’я, Евакуатор Підволочиськ, Евакуатор Шепетівка, Евакуатор Бокиївка, Евакуатор Стара Ушиця, Евакуатор Нова Ушиця, Евакуатор Чорний Острів, Евакуатор Наркевичі, Евакуатор Вербка, Евакуатор Славута.