Евакуація автомобілів

Евакуація автомобілів в Хмельницькому, Хмельницькій області та Україні — одна з послуг які надає Компанія «Евакуатор-24». Ми обслуговуємо машини різних типів: легкові, мінівени, мікроавтобуси, спеціальну техніку (вагою до 5 т).

В нашій компанії тільки висококваліфіковані професійні спеціалісти. Весь персонал — від механіків, водіїв, диспетчерів до вищого керівництва компанії працюють злагоджено, щоб забезпечити максимальний комфорт для клієнтів.

Наші можливості

Евакуація машин нашою компанією — це цілий перелік послуг, що включає термінову допомогу на дорозі в разі:

 • Попадання авто в ДТП, в результаті чого транспортний засіб не може рухатися самостійно.
 • Блокування колеса при несправності трансмісії, проколі шин.
 • Падіння машини в яр, кювет, канаву.
 • Раптової поломки, яка не дозволяє автомобілю рухатися далі.

Незалежно від ситуації розв’яжемо проблеми, які у Вас виникли найшвидше. Ми гарантуємо швидко відповісти на виклик, оперативно виїхати на місце поломки, досконало вивчити ситуацію, надати якісне обслуговування.

Ми працюємо за такою схемою:

 1. Отримання виклику — оператор обов’язково уточнює місце розташування транспортного засобу і його марку. Також нам необхідна інформація про ситуацію, в якій знаходиться автомобіль (наприклад, ДТП, поломка або потрапляння в кювет);
 2. Підбір евакуатора, виходячи з габаритів і маси транспорту;
 3. Виїзд до місця знаходження авто, навантаження транспортного засобу. За необхідністю використати евакуатор з маніпулятором;
 4. Транспортування автомобіля у місце визначене клієнтом.

Що таке евакуація автомобіля

Транспортний потенціал нашої спецтехніки дозволяє перевезення та аварійне транспортування зламаних, пошкоджених машин, автомобілів з заблокованими колесами та без них.

«Евакуатор-24» – це Ваша бюджетна евакуація машини в усі точки країни в будь-який час та місце. Наша конкурентна перевага: якість та професіоналізм персоналу, що дозволить евакуювати Ваше авто в максимально короткі строки для економії Вашого часу та грошей. Послуга виконана нашими фахівцями — найоптимальніший спосіб розв’язувати проблеми на дорозі.

Перевезення та евакуація

 • Малолітражних автомобілів (до 1 тони) від 500 грн.
 • Легкових автомобілів, мінівенів від 600 грн.
 • Позашляховиків, малих мікроавтобусів від 700 грн.
 • Спорткарів з невеликим кліренсом від 700 грн.
 • Легких вантажівок, мікроавтобусів з довгою базою (до 2,5 тонн) від 800 грн.

Автоевакуація

Як проходить евакуація авто

Евакуацію проводимо після узгодження замовлення у нашого диспетчера, який підбирає найближче розташований до Вас автоевакуатор. Приймаємо виклики цілодобово.

Надаємо послугу евакуації в присутності власника, або за його бажанням самостійно.

Для ознайомлення з переліком цін на послуги перевезення автотранспорту відвідайте розділ Ціни.

Приблизну вартість послуги Ви можете розрахувати за допомогою Калькулятора

Звертайтесь у компанію «Евакуатор-24». Ми надамо кваліфіковані послуги евакуації автотранспорту. Ми поважаємо клієнта і відповідаємо за своєчасність збереження Вашого майна і рівень сервісу. Замовляйте евакуацію у нас! Співпрацювати з нами зручно, приємно і вигідно!

З нами працюють пункти евакуації:

Евакуатор Старокостянтинів, Евакуатор Ярмолинці, Евакуатор Дунаївці, Евакуатор Летичів, Евакуатор Війтівці, Евакуатор Деражня, Евакуатор Гриців, Евакуатор Меджибіж, Евакуатор Красилів, Евакуатор Городок, Евакуатор Сатанів, Евакуатор Ізяслав, Евакуатор Теофіполь, Евакуатор Голосків, Евакуатор Пирогівці, Евакуатор Волочиськ, Евакуатор Полонне, Евакуатор Стара Синява, Евакуатор Білогір’я, Евакуатор Підволочиськ, Евакуатор Шепетівка, Евакуатор Бокиївка, Евакуатор Стара Ушиця, Евакуатор Нова Ушиця, Евакуатор Чорний Острів, Евакуатор Наркевичі, Евакуатор Вербка, Евакуатор Славута.