Евакуація вантажних автомобілів

Евакуація вантажних автомобілів — одна з послуг, які надає компанія «Евакуатор-24» в Хмельницькому, Хмельницькій області та по Україні.

Вантажний евакуатор, евакуатор великогабаритної спецтехніки вагою до 10 т, евакуатор автобусів — це неповний список послуг, які ми можемо Вам запропонувати.

Зателефонуйте до нашого цілодобового диспетчерського центру та опишіть ситуацію і місцезнаходження Вашого транспортного засобу. Оперативно і професійно евакуатор вантажних автомобілів прибуде на місце і, якщо потрібно, витягне з кювету або поставить на колеса за допомогою спеціальних гідравлічних лебідок Вашу спецтехніку.

Замовлення вантажного евакуатора у професіоналів заощаджує Ваш час і гроші, тому що евакуація великогабаритної та важкої техніки — трудомісткий процес, що вимагає дотримання всіх правил безпеки. «Евакуатор-24» – це однозначно високоякісні та висококваліфіковані послуги, а рівень нашого сервісу підтверджують численні партнери та задоволені клієнти.

Перевезення та евакуація вантажівок

  • Легких вантажівок (до 2,5 тонн) від 800 грн.
  • Малотоннажних вантажівок (до 5 тонн) від 1000 грн.

евакуація вантажівок

Евакуатор вантажний

Кожен наш вантажний евакуатор має спеціальне обладнання, що дозволяє вирішити дорожні ситуації будь-якої складності. Ми пропонуємо взаємовигідне співробітництво великим автосалонам і автопаркам, а також приватним особам. Ціни на послуги вантажного евакуатора Ви можете дізнатися в будь-який час, зателефонувавши в наш диспетчерський центр. Для корпоративних клієнтів ми надаємо гнучку дисконтну систему.

Наш автопарк містить різні евакуатори вантажних автомобілів виробництва Німеччини, які передбачають евакуацію автобусів, вантажівок і спецтехніки до 10 тонн.

Для екстреної евакуації вантажних автомобілів існує кілька основних підходів:

  1. Евакуація за допомогою крана-маніпулятора, який застосовують тоді, коли транспортний засіб має значні пошкодження, перевернуто або знаходиться в кюветі
  2. Буксирування на жорсткому зчепленні за допомогою часткового навантаження; в даному випадку вантажний евакуатор оснащений гідравлічними лебідками, які служать для того, щоб виконати підйом з кювету
  3. Евакуація на платформі, коли застосовується лебідка або, навпаки, гідравлічна платформа.

З усіх питань звертайтеся в наш диспетчерський центр. Ми готові надати при необхідності не один евакуатор вантажних автомобілів.

Приблизну вартість евакуації ви можете розрахувати самостійно, скориставшись Калькулятором.

З нами працюють пункти евакуації:

Евакуатор Старокостянтинів, Евакуатор Ярмолинці, Евакуатор Дунаївці, Евакуатор Летичів, Евакуатор Війтівці, Евакуатор Деражня, Евакуатор Гриців, Евакуатор Меджибіж, Евакуатор Красилів, Евакуатор Городок, Евакуатор Сатанів, Евакуатор Ізяслав, Евакуатор Теофіполь, Евакуатор Голосків, Евакуатор Пирогівці, Евакуатор Волочиськ, Евакуатор Полонне, Евакуатор Стара Синява, Евакуатор Білогір’я, Евакуатор Підволочиськ, Евакуатор Шепетівка, Евакуатор Бокиївка, Евакуатор Стара Ушиця, Евакуатор Нова Ушиця, Евакуатор Чорний Острів, Евакуатор Наркевичі, Евакуатор Вербка, Евакуатор Славута.